To dzięki naszym darczyńcom możemy rozwijać naszą działalność i jesteśmy gotowi do działania na każde wezwanie

My niesiemy pomoc, gdy trzeba ratować zdrowie, życie i dobytek. A wielu wspaniałych ludzi pomaga nam, abyśmy mogli jeszcze lepiej realizować naszą misję. Przedstawiamy listę firm, które wsparły naszą jednostkę.
W imieniu całego zespołu OSP Mrzezino serdecznie dziękujemy!

Elus

ELUS

Zakup sprzętu elektrycznego do naszej jednostki wspiera hurtownia elektryczna Elus z Pucka. Współpracę rozpoczęliśmy na początku 2022 roku. Przez ten czas zawsze mogliśmy liczyć na bezinteresowną pomoc. Niezbędny, elektryczny sprzęt strażacki a także okablowanie przy realizacji projektu SK MDP Mrzezino to zasługa tej firmy.

Sklep Dla Twojego Ogrodu

Sklep "Dla Twojego ogrodu"

Jeśli potrzebujesz sprzętu do ogrodu to znajdziesz go właśnie na stronie sklepu internetowego Sklep dla Ogrodu. Z tą firmą mieliśmy przyjemnosć współpracować już dwukrotnie. Dzięki niej udało się pozyskać sprzęt do usuwania substancji ropopochodnych z jezdni ulic.

AN-VIS

An-Vis Narzędzia Gdynia

Jeśli szukasz sprzętu do majsterkowania odwiedź sklep AN- Vis Gdynia. Sprzęt, który otrzymaliśmy od tego sklepu na szczęście nie był jeszcze wykorzystywany w trakcie działań. Jednak wciąż wozimy go ze sobą, jest zawsze gotowy do działań. A nawet jeśli coś ulegnie awarii dzięki zespołowi An- Vis zawsze możemy liczyć na szybką wymianę na nowy.

digitex

Digitex

Wyposażenie Stanowiska Kierowania MDP w system DWA 100.
Współpraca z tą firmą to układa nam się od prawie dwóch lat. To dzięki ich wsparciu byliśmy w stanie zrealizować projekt Stanowiska Kierowania MDP.
Profesjonalny sprzęt elektroniczny, który produkują w Sopocie służy nie tylko strażakom ale również Wam. System ostrzegania, który istnieje od sierpnia 2021 na budynku remizy to właśnie flagowy produkt Digitex-u.
Dziękujemy za Waszą pomoc,.

Grant

Grant

Pozyskanie krzesła do Stanowiska Kierowania MDP Mrzezino.
Zapytanie o wsparcie przy zakupie krzesła dla Dyspozytora MDP rozesłaliśmy do naprawdę wielu firm. Na naszą prośbę odpowiedziała firma z Gdańska. Pani Maria doradziła nam, które krzesło wybrać, jakie będzie najodpowiedniejsze dla młodych strażaków. Wybór tego krzesła był naprawdę strzałem w 10. Młodzież jest zadowolona.

Dorja

Dorja- pokrowce samochodowe Rumia

Nasz nowy samochód strażacki miał tylko jedną wadę... nie posiadał pokrowców dla kierowcy i dowódcy. Zmieniliśmy to w tym roku. Dzięki pomocy Dorja dzisiaj lepiej dbamy o czystość i komfort strażaków.

Hossa

Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Wsparcie przy zakupie nowoczesnych, ergonomicznych ubrań specjalnych strażaków.
Ubrania, które dotychczas wykorzystywaliśmy w działaniach były już leciwe, ciężkie i mało ergonomiczne.
W tym roku dzięki wsparciu Hossa S.A. zostały zakupione nowe ubrania, które spełniają najnowsze standardy.
Ubrania zakupione dzięki pomocy Hossa S.A. zostały oznakowane ich logiem firmowym.
Zarządowi firmy oraz Pani Justynie bardzo dziękujemy za pomoc.

ALFA BRAVO

Z panem Arturem poznaliśmy się przypadkowo. Dzięki jego pomocy udało się stworzyć w krótkim czasie profesjonalną stronę internetową naszej jednostki. Dziękujemy z pomoc.

Bookero.pl

Udostępnienie modułu kalendarza rezerwacji naszej sali

OL-TRANS Hewelt

firma, która wspiera nasze działania od wielu lat i nie tylko przy zakupie materiałów budowlanych ale również sprzętu strażackiego dla starszych i młodszych strażaków

Market "Hewelt"

Zawody czy wydarzenia strażackie bez smakołyków po prostu by się nie udały. Dziękujemy za Waszą pomoc w organizacji imprez

Szeroko.pl Studio reklamy

Każda szanująca się jednostka posiada logo, które z dumą nosi na swoim ramieniu. Nasze logo powstało w 2017 roku. Profesjonalne, niepowtarzalne takie jak chcieliśmy. Panie Sebastianie dziękujmy.

Navigator Transport

Współpracę rozpoczęliśmy w tym roku. Dzięki uprzejmości tej firmy zostaliśmy doposażeni w kolejne ubranie specjalne oraz zestaw do stabilizacji pojazdów typ A.
Szefostwu oraz całemu Zespołowi firmy bardzo dziękujemy

INSTAL-KLIMA

Współpracę rozpoczęliśmy już kilka lat temu przy okazji akcji Kalendarzy Strażackich. Również w tym roku Szefostwo firmy nie przeszło obok naszej prośby.
Dzięki ich wsparciu został zakupiony niezbędny sprzęt do wyposażenia Stanowiska Kierowania MDP.

Zoeller Tech

Dzięki wsparciu tego przedsiębiorstwa doposażyliśmy zakupiony w tym roku aparat ochron układu oddechowego w sygnalizator bezruchu, pokrowiec na butlę z powietrzem oraz kilka sztuk nowych, wytrzymałych węży strażackich.

GRAAL S.A.

Dzięki pomocy tej firmy nasza samochód strażacki zostanie doposażony w nowy tablet. Będzie on wykorzystywany do sprawnej komunikacji między dowódcą zastępu a Stanowiskiem Kierowania KP PSP w Pucku. Wykonywanie niezbędnych zdjęć na miejscu zdarzenia nie będzie już problemem, a dojazd do wyznaczonego celu dzięki zastosowaniu GPS skróci się do minimum.

Kolmeco Meble Jerzy Kolmetz

Prace stolarskie w naszej jednostce wykonuje firma Kolmeco z Błądzikowa. Meble, drzwi wewnętrzne w naszej remizie a także stoły biurowe i biurka to zasługa tej firmy. Staranność i dbałość o szczegóły to domena tej stolarni. Dziękujemy

Sala weselna Pod Bocianami

Sklepy w Mrzezinie nas rozpieszczają. To kolejna firma, która dba o naszych strażaków by byli zaopatrzeni w smakowite produkty w trakcie ćwiczeń, zdarzeń ale także w trakcie ważnych uroczystości.

Sklep Livio Mrzezino ul. Pucka

Jeden z trzech sklepów bez których nasi najmłodsi strażacy mogą jechać na zawody i inne wydarzenia bez zmartwień o jedzonko. Za każdą Państwa pomoc dziękujemy

EKJ Kontrast Technika Sceniczna

O profesjonalne nagłośnienie w naszej remizie zadbała firma ze Smolna. Radiowęzeł, który działa w ramach Stanowiska Kierowania MDP powstał właśnie dzięki wsparciu Kontrastu. Za pomoc bardzo dziękujemy.

Rt.com oraz Hytera Polska

Sponsor pomógł znaleźć nowego sponsora. Tym razem aż ze Szczecina. Dziękujemy za dostarczenie trzech nowych radiotelefonów dla najmłodszych strażaków. Radia marki Hytera działające na częstotliwości PMR są proste w użyciu, lekkie a pojemna bateria starcza na wiele godzin rozmów.

Ty również możesz nam pomóc!

Dzięki wsparciu darczyńców możemy unowocześniać wyposażenie jednostki OSP Mrzezino.
Nowoczesny sprzęt to wyższa skuteczność podczas akcji i większe bezpieczeństwo niosących pomoc strażaków.

Przekaż darowiznę