Nasz sprzęt

Sprzęt, dzięki któremu ratujemy życie i mienie

Kluczem do skutecznych akcji w przypadku każdej służby ratunkowej jest nie tylko odpowiednie przeszkolenie zespołu, ale także niezawodny, profesjonalny sprzęt. Te dwa elementy zawsze muszą iść w parze. Pozyskanie odpowiedniego wyposażenia dla Ochotniczej Straży Pożarnej wymaga ogromnego wysiłku i współpracy wielu ludzi - w tym członków Zarządu OSP, samych strażaków ochotników, a także przedsiębiorców oraz mieszkańców okolicznych wiosek. Jesteśmy dumni, że dzięki wspólnym staraniom w wyposażeniu OSP w Mrzezinie już teraz znajduje się markowy sprzęt, którego mogłyby pozazdrościć nam nawet jednostki zawodowej straży pożarnej. Mamy pewność, że wysokiej jakości narzędzia i urządzenia będą służyły nam bezawaryjnie przez kolejne lata. Wciąż czekają nas jednak nowe wyzwania - dlatego liczy się każde wsparcie.

Wóz strażacki