Jak możesz nam pomóc?

Wpłać darowiznę przelewem na konto bankowe

Ochotnicza Straż Pożarna w Mrzezinie

84-123 Mrzezino

Bank BGŻ Paribas

Numer konta: 78 2030 0045 1110 0000 0425 7680

Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe OSP Mrzezino

Dajemy z siebie 100%, a prosimy tylko o 1,5%
👩‍🚒🚒🧑‍🚒

OSP w Mrzezinie tak jak w zeszłym roku kieruje prośbę do wszystkich o wspólne zaangażowanie w kampanię „1,5% podatku na rzecz Ochotniczych Straży Pożarnych”.
Nastąpiły zmiany i w 2023 roku zamiast 1% można przekazać aż 1,5% podatku na wybraną organizację pożytku publicznego (OPP), w tym na Ochotniczą Straż Pożarną.
Podatnicy w rocznych rozliczeniach dochodów uzyskanych w 2022 roku będą mogli zadysponować większym, bo 1,5% swoim podatkiem i przekazać go na rzecz dowolnej OPP.
Nowa kampania rozpoczęła 1 stycznia i trwa do 30 kwietnia 2023 roku.
Pamiętajcie zatem Szanowne Druhny/Druhowie, sympatycy jednostki, mieszkańcy Mrzezina o swojej jednostce OSP.
Wypełniając PIT wpisujcie
nr KRS0000116212 oraz jako cel szczegółowy podać nazwę OSP wraz z dokładnym adresem siedziby. ⬇️
Zachęcajcie swoje rodziny, przyjaciół, znajomych, sympatyków pożarnictwa oraz różne firmy do przekazania 1,5% podatku na rzecz naszej jednostki OSP.
Co ważne przekazując 1,5% z własnego PIT, podatnik nie traci ani złotówki – rozdysponowuje on jedynie kwotę, którą i tak musiałby przekazać na rzecz Skarbu Państwa.
Nowy Regulamin „1,5% podatku dla Związku OSP RP” oraz nowa ulotka 1,5% są dostępne do pobrania na stronie:
Plakat i ulotki informacyjne są do odebrania w sklepach w Mrzezinie: