Zobacz, jakie wyzwania czekają OSP w Mrzezinie i dołóż swoją cegiełkę do naszej zbiórki

Jako jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej prowadzimy działalność przede wszystkim dzięki darowiznom od prywatnych osób. Niestety, obecne wzrosty cen nie ominęły również sprzętu i akcesoriów pożarniczych. Dodatkowe wyzwanie to rozwój elektromobilności i konieczność przystosowania działalności OSP do korzystania z energooszczędnych, odnawialnych źródeł energii. Dotacje państwowe i wsparcie z budżetu gminy nie są w stanie pokryć nawet najpotrzebniejszego sprzętu - dlatego bezcenna jest dla nas pomoc wszystkich osób o dobrym sercu. Masz wpływ na przyszłość ratownictwa w naszej wsi!

Dzięki Twojemu wsparciu możemy zebrać brakujące fundusze i zrealizować potrzebne zakupy oraz inwestycje!

Na jakie zakupy zbieramy fundusze w tej chwili?